Bizi Arayın

0542 836 00 42
0532 577 30 14

Email

info@likyayangin.com
satis@likyayangin.com

HAKKIMIZDA

Biz kimiz?

Likya yangin sistemleri, sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterileri ile paylaşarak çözümler sunmayı hedeflemiştir. Yangın Söndürme Sistemleri; yangın algılama, duman tahliye ve otomatik yangın sistemlerinizin kurulumları, gazlı sistemlerin dizaynı, kurulumu ve bakımı, analog adresli sistem ve konvansiyonel tip algılama ve ihbar sistemleri, FM200, yangın dolapları, davlumbaz söndürme sistemleri, sprinkler söndürme sistemi kurulum ve bakımı ile yangın merdivenleri de eğitimli ve tecrübeli ekibimiz tarafından müşterilerimize kaliteli ve uygun çözüm sunmak adına titizlikle yapılmaktadır. Değişmez ve vazgeçilmez prensiplerimiz; kaliteli hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur. Uzmanlık gerektiren özel yangın söndürme ve algılama sistemlerinin anahtar teslim kurulumunu gerçekleştirmekteyiz. Likya yangin sistemleri uzman kadrosu ile başarı ve sürekliliğin teminatı, hizmette dürüstlük ve kalitedir prensibiyle çalışır. Gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte Yangın Söndürme Cihazları ve Güvenlik Sistemleri adı altında hizmet vermeye devam edecektir.


Vizyonumuz

Likya yangin sistemleri, Türk markası olarak Türkiye'de ve dünyada hizmet kalitesiyle memnunluk veren, Güvenilirliği ve kalitesi ile örnek alınan, Tüketici haklarına daima saygılı, Son teknolojiyi sürekli takip eden ve etkin kullanan, Eğitime öncelik veren, Takım çalışmasına inanan, Hedeflerle çalışan üretken kadroya sahip bir kurum olmaktır.Misyonumuz

Maksimum derecede müşteri memnuniyeti ilkesi ile; Her geçen gün artan ve değişen müşteri beklentilerini karşılayabilmek ve yüksek kalite standartlarında hizmet vermek. Müşterilerimizin beklentilerini en iyi şekilde karşılamak. Bilgi birikimi ve teknolojiyi kullanarak daima en kaliteli hizmeti vermek. Daima kalifiye ve yenilikçi olmak. Tüm dünyanın tanıdığı güvenilir bir marka olmak.